Projemiz - Yenikent Park Konutları

Projemiz

Yenikent Park Konutları’nda 

SİZ BU FIRSATI KAÇIRMAZSINIZ 

 İstanbul ve Eskişehir yollarına 10’dk, Sincan OSB 5’dk,Optimum alışveriş merkezine 10’dk, Hastane, market, eczane, banka şubelerine 10’dk,  Sincan Şehir merkezine 10’dk Harikalar Diyarına 5’dk, Metro istasyonuna 5’dk, Toplu taşıma araçlarıyla kolay ve rahat ulaşım, çarşı merkezi bir kaç dakika uzaklığınızda. 

Hayatınızı kolaylaştırmak ve kendinize daha fazla zaman ayırmak istemez misiniz ? 

Yenikent Park Konutları’nda

KONUT STANDARTLARINI GENİŞLETİYORUZ 

Ankara’nın gelişen merkezi Yenikent’in en müstesna bölgesinde yeralan  Yenikent Park Konutları, sizi aradığınız seçkin yaşantıyla buluşturuyor. 41.752 m2  inşaat alanı  18.535m2 yeşil alanı 3 adet 3+1, 2 adet 4+1 olmak üzere toplam 5 blok üzerine 224 adet daireden oluşan  çocuk oyun parkları ve spor alanları ile Yenikent’in merkezinde size ayrıcalıklı bir hayat sunuyor.  

Yenikent Park Konutları’ndan

KONUT SAHİBİ OLMAK ŞİMDİ ÇOK AVANTAJLI

120 aya kadar konut kredisi imkanları, Kira öder gibi ev sahibi olma imkanı, hem ev sahibi olma hem iyi bir yatırım imkanı, Yenikent Park Konutları’na banka güvencenizi  ING Bank, Finans Bank, Garanti Bankası, Akbank, Deniz Bank veriyor.Temelden girin hesaplı sahip olma fırsatını yakalayın. Taksitlerinizi kira gelirinizle ödeyin.